NASIL SİPARİŞ VEREBİLİRİM?

Sitemiz üzerinden sipariş verebilmeniz için öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. (Henüz üye değilseniz buraya tıklayarak üyeliğinizi oluşturabilirsiniz.)

 

Üyeliğinizi oluşturduktan sonra satın almak istediğiniz ürünün sayfasına giderek beğenmiş olduğunuz renk tercihinizi yapıp “Sepete Ekle” butonuna basarak, ürünü sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonrasında sayfamızın sağ üst tarafında bulunan “Sepetim” e tıklayarak, sistemin size soracağı kargo ve teslimat bilgilerinden sonra ödeme bilgilerinizi yazıp siparişinizi verebilirsiniz.

SİPARİŞ VERİRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİM?

Öncelikle üye olurken dolduracağınız üye formunun eksiksiz ve güncel bilgiler içermesine dikkat etmeniz gerekmektedir. Siparişiniz sonrasında doğacak herhangi bir sorunda müşteri temsilcilerimiz, üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden yararlanarak sizinle irtibata geçecektir.

 

Siparişiniz, girmiş olduğunuz teslimat adresinize gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için adresinizi tüm detaylarıyla yazmanız gerekmektedir.

SİPARİŞİM HANGİ KARGO ŞİRKETİ İLE GÖNDERİLECEKTİR?

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişleriniz MNG Kargo firması ile gönderilmektedir.

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

Siparişinizi oluşturduktan sonra siparişinizi Hesabım > Siparişlerim başlığı altından iptal edebilirsiniz. İşlem gören siparişler için iptal işlemi gerçekleştirilemeyecek, sipariş size teslim edildikten sonra “İade Talebi” olarak işlem görecektir.

SİPARİŞİMİ VERDİM, BUNDAN SONRA NE OLACAK?

Siparişiniz sorunsuz bir şekilde sistemimize ulaştıktan sonra, sitemize üyelik oluştururken kullandığınız email adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir mail gönderilecektir.

 

Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak üzere ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya verecektir. Siparişiniz elimize ulaştıktan sonra gönderimi ortalama 2-4 iş günü içerisinde sağlanacaktır.

Ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafımızdan size tekrar bir mail yollanacak ve kargo hakkında bilgilendirilmeniz sağlanacaktır.

SİPARİŞİMİN DURUMUN NASIL TAKİP EDEBİLİRİM?

Sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz tüm siparişleri üyelik girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfanızda bulunan siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.
 
logo